TECHMATE BAMBOO - Techmate bamboo USB 16GB
From
€4.94
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.92 |
|---|---|
| Net total: | €5.92 |
| Gross total: | €7.04 |
Product number:
A36-MO6898-40
Inventory:
Product information "TECHMATE BAMBOO - Techmate bamboo USB 16GB"
16GB USB 2.0 Flash Drive with bamboo casing and protective metal cover. Rotate the cover and connect to USB port to start using it. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8523 5110 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 70mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 37 x 28 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 28 x 22 cm |
| Width: | 25mm |
Login