TAPLAMB - USB rechargeable table lamp
From
€8.74
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.74 |
|---|---|
| Net total: | €8.74 |
| Gross total: | €10.40 |
Product number:
A36-MO2339-03
Inventory:
Product information "TAPLAMB - USB rechargeable table lamp"
Retractable and rechargeable USB table lamp in ABS. Includes 12 LED lights with adjustable light intensity and stepless dimming. Built-in battery: 1200 mAh (6hr working time after fully charged). Including USB Type-A to Type-C charging cable.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9405 2140 |
| Height: | 280mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 37 x 23 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 12 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.1 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 23 x 24 cm |
| Width: | 106mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.