TAKAI - Rpet tactile gloves
From
€3.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.17 |
|---|---|
| Net total: | €3.17 |
| Gross total: | €3.77 |
Product number:
A36-MO6667-85
Inventory:
Product information "TAKAI - Rpet tactile gloves"
Tactile gloves for smartphone in RPET with label for printing area.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6116 9300 |
| Length: | 230mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 50 x 27 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.36 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 27 x 45 cm |
| Width: | 120mm |
Login