TACTO - Tactile gloves for smartphones
From
€1.44
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.44 |
|---|---|
| Net total: | €1.44 |
| Gross total: | €1.71 |
Product number:
A36-MO7947-04
Inventory:
Product information "TACTO - Tactile gloves for smartphones"
Tactile gloves for smartphone in acrylic. The 3 tactile extremities of the fingers are composed of 0.5% in stainless steel fibre, 89.5% in acrylic, 10% in spandex.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6116 9300 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Acrylic |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.52 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 40 x 30 cm |
| Width: | 120mm |
Login