Sunscreen spray SPF30
From
€1.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.60 |
|---|---|
| Net total: | €2.60 |
| Gross total: | €3.09 |
Product number:
A53-LT91831-N0176
Inventory:
Product information "Sunscreen spray SPF30"
Nifty sunscreen spray (SPF30) to protect your skin from the sun. The large imprint space is ideal for digital imprints.
| Colour: | White / Pink |
|---|---|
| Compliance: | SMETA |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3304990000 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 109mm |
| Weight: | 26g |
| Width: | 42mm |
Login