Sunscreen lotion SPF30 30ml
From
€1.87
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.08 |
|---|---|
| Net total: | €3.08 |
| Gross total: | €3.67 |
Product number:
A53-LT91832-N0001
Inventory:
Product information "Sunscreen lotion SPF30 30ml"
This sunscreen lotion is the perfect size to take with to the beach or a festival. The tube comes with a keychain so that you can attach it to your keys or bag. Brand with a full-colour sticker.
| Colour: | white |
|---|---|
| Compliance: | SMETA |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3304990000 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 25mm |
| Weight: | 32g |
| Width: | 35mm |
Login