Sunscreen SPF30 20ml
From
€2.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.59 |
|---|---|
| Net total: | €3.59 |
| Gross total: | €4.27 |
Product number:
A53-LT91830-N0121
Inventory:
Product information "Sunscreen SPF30 20ml"
Protect your skin with this sunscreen. Packed in a stylishly designed pump dispenser.
| Colour: | White / Red |
|---|---|
| Compliance: | SMETA |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3304990000 |
| Height: | 97mm |
| Length: | 45mm |
| Weight: | 46g |
| Width: | 17mm |
Login