Sunscreen Lotion with carabiner SPF30 recycled material
From
€1.47
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.13 |
|---|---|
| Net total: | €2.13 |
| Gross total: | €2.53 |
Product number:
A53-LT91838-N0011
Inventory:
Product information "Sunscreen Lotion with carabiner SPF30 recycled material"
Convenient SPF30 sunscreen in a compact, recycled plastic container with carabiner. Easy to clip onto bags, making it ideal for festivals, outdoor events, or on-the-go use.
| Colour: | blue |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3304990000 |
| Height: | 23mm |
| Length: | 93mm |
| Weight: | 55g |
| Width: | 50mm |
Login