Sunglasses Justin UV400
From
€0.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.08 |
|---|---|
| Net total: | €1.08 |
| Gross total: | €1.29 |
Product number:
A53-LT86700-N0076
Inventory:
Product information "Sunglasses Justin UV400"
Contemporary sunglasses with UV400 filter, for a fashionable look. Printing possible on one or both arms.
| Colour: | Pink |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9004109100 |
| Height: | 48mm |
| Length: | 145mm |
| Weight: | 25g |
| Width: | 145mm |
Login