Sun protection spray spf30
From
€1.53
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €2.80 |
|---|---|
| Net total: | €280.00 |
| Gross total: | €333.20 |
Product number:
A267-1011-30.102-FC
Inventory:
Product information "Sun protection spray spf30"
7 ml sunscreen spray spf30, dermatologically tested, not tested on animals and produced in Germany according to the European Cosmetics Regulation 1223/2009/EC.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Refining option: | Full colour |
| Country of Origin: | DE |
| Customs Tariff Number: | 33049900 |
| Diameter: | 15mm |
| Height: | 125mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Plastic |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 19g |
Login