Sublimation Mouse pad 22 x 18cm
From
€0.60
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.88 |
|---|---|
| Net total: | €0.88 |
| Gross total: | €1.05 |
Product number:
A53-LT95022-N0001
Inventory:
Product information "Sublimation Mouse pad 22 x 18cm"
Introducing our customizable mousepad – a canvas for your creativity! Crafted with non-slip rubber and durable polyester, it's the perfect blend of function and personal style. Sublimate your design seamlessly and game or work with precision. Elevate your workspace, one click at a time!
| Colour: | White |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI, SMETA |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307909899 |
| Length: | 220mm |
| Weight: | 51g |
| Width: | 180mm |
Login