Sublimation Desk Mat 78 x 30 cm
From
€5.05
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.28 |
|---|---|
| Net total: | €7.28 |
| Gross total: | €8.66 |
Product number:
A53-LT95023-N0001
Inventory:
Product information "Sublimation Desk Mat 78 x 30 cm"
Unleash your gaming potential with our oversized mousepad! Sublimation-ready, it combines non-slip rubber and robust polyester for ultimate precision and personalization.
| Colour: | White |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI, SMETA |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307909899 |
| Length: | 780mm |
| Weight: | 425g |
| Width: | 300mm |
Login