Stone ice cubes set Jens
From
€0.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.11 |
|---|---|
| Net total: | €1.11 |
| Gross total: | €1.32 |
Product number:
A58-1097269-013999999
Inventory:
Product information "Stone ice cubes set Jens"
Stone ice cubes, set of 4 reusable natural stones. Stones need to be placed in the fridge to cool. Packaged in a cotton drawstring pouch.
| Colour: | khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 6802100000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 80mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 95mm |
| Material: | Cotton, Basalt rock |
| Number of pieces per pallet: | 4500 |
| OuterCartonDimension: | 30 x 27.5 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.7 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 27.5 x 16 cm |
| Weight: | 93g |
| Width: | 5mm |
Login