Stick umbrella 25” auto open
From
€10.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €13.80 |
|---|---|
| Net total: | €13.80 |
| Gross total: | €16.42 |
Product number:
A53-LT97104-N0010
Inventory:
Product information "Stick umbrella 25” auto open"
Large umbrella with wind proof fibreglass frame. The smart colour effect between the pongee polyester canopy and the ergonomical handle gives the umbrella a timeless look. Making it suitable for everybody.
| Colour: | Dark blue |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601910000 |
| Diameter: | 1140mm |
| Height: | 60mm |
| Length: | 860mm |
| Weight: | 450g |
| Width: | 60mm |
Login