Stick umbrella 23” auto open
From
€8.55
without imprint
| Unitprice without imprint | €11.34 |
|---|---|
| Net total: | €11.34 |
| Gross total: | €13.49 |
Product number:
A53-LT97109-N0232
Inventory:
Product information "Stick umbrella 23” auto open"
Neat looking stick umbrella with a striking design hook handle. The colourful frame is made of fibreglass to give it extra strength. Made of pongee polyester.
| Colour: | Black / Light Green |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601910000 |
| Diameter: | 1060mm |
| Height: | 50mm |
| Length: | 870mm |
| Weight: | 440g |
| Width: | 120mm |
Login