Stick umbrella 23” R-PET auto open
From
€23.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €31.25 |
|---|---|
| Net total: | €31.25 |
| Gross total: | €37.19 |
Product number:
A53-LT97113-N0010
Inventory:
Product information "Stick umbrella 23” R-PET auto open"
Stick umbrella made of R-PET with a signature Toppoint design wooden hook handle. The fibreglass frame makes the umbrella is storm proof. The tips are made of bamboo and the shaft is metal for better recycling. The heather material gives this umbrella a luxurious look (the black is a solid colour).
| Colour: | Dark blue |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601910000 |
| Diameter: | 1030mm |
| Height: | 40mm |
| Length: | 580mm |
| Weight: | 520g |
| Width: | 115mm |
Login