Stainless steel spice grinder Rylan
From
€6.77
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.36 |
|---|---|
| Net total: | €8.36 |
| Gross total: | €9.95 |
Product number:
A58-966235-032999999
Inventory:
Product information "Stainless steel spice grinder Rylan"
Stainless steel spice grinder with 4 compartments and ceramic mill. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, Phthalates, Lead, SVHC's, LFGB, Bisphenol A (BPA), BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 6912002199 |
| Height: | 210mm |
| Length: | 52mm |
| Material: | ABS, Ceramic, Stainless Steel 201 |
| Number of pieces per pallet: | 1152 |
| OuterCartonDimension: | 50 x 37.8 x 24.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 48 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 37.8 x 24.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 240g |
| Width: | 52mm |
Login