Stainless steel barbecue spatula Saphira
From
€4.59
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.67 |
|---|---|
| Net total: | €5.67 |
| Gross total: | €6.75 |
Product number:
A58-1349513-011999999
Inventory:
Product information "Stainless steel barbecue spatula Saphira"
Stainless steel barbecue spatula with beechwood handle and integrated bottle opener at the end. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8215991000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 16mm |
| Inner Box Qty: | 15 |
| Length: | 365mm |
| Material: | Stainless steel |
| Number of pieces per pallet: | 720 |
| OuterCartonDimension: | 52 x 40 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11.6 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 40 x 42 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Width: | 72mm |
Login