Spring water 500 ml with sports cap
From
€1.05
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.15 |
|---|---|
| Net total: | €110.40 |
| Gross total: | €131.38 |
Product number:
A267-6152.132-FC
Inventory:
Product information "Spring water 500 ml with sports cap"
500 ml natural spring water in a smooth R-PET bottle with sports cap. Can colour transparent.
| Colour: | Transparent/Transparent |
|---|---|
| colour cap: | transparent |
| Country of Origin: | UK |
| Customs Tariff Number: | 22019000 |
| Diameter: | 64mm |
| Height: | 235mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | R-PET |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 538g |
Login