Spring water 500 ml with screw cap
From
€1.02
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.12 |
|---|---|
| Net total: | €107.52 |
| Gross total: | €127.95 |
Product number:
A267-6151.132-FC
Inventory:
Product information "Spring water 500 ml with screw cap"
500 ml natural spring water in an R-PET bottle with screw cap. Cap colour transparent.
| Colour: | Transparent/Transparent |
|---|---|
| colour cap: | transparent |
| Country of Origin: | UK |
| Customs Tariff Number: | 22019000 |
| Diameter: | 64mm |
| Height: | 220mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | R-PET |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 536g |
Login