Spring water 330 ml with sports cap
From
€0.99
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.10 |
|---|---|
| Net total: | €105.60 |
| Gross total: | €125.66 |
Product number:
A267-6230.135-FC
Inventory:
Product information "Spring water 330 ml with sports cap"
330 ml natural spring water in an R-PET bottle with sports cap. Kapp Farbe schwarz.
| Colour: | Transparent/Black |
|---|---|
| colour cap: | black |
| Country of Origin: | UK |
| Customs Tariff Number: | 22019000 |
| Diameter: | 64mm |
| Height: | 180mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | R-PET |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 367g |
Login