Spring water 330 ml with screw cap
From
€0.96
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.07 |
|---|---|
| Net total: | €102.72 |
| Gross total: | €122.24 |
Product number:
A267-6130.140-FC
Inventory:
Product information "Spring water 330 ml with screw cap"
330 ml natural spring water in an R-PET bottle with screw cap. Can colour green.
| Colour: | Transparent/Green |
|---|---|
| colour cap: | green |
| Country of Origin: | UK |
| Customs Tariff Number: | 22019000 |
| Diameter: | 64mm |
| Height: | 160mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | R-PET |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 365g |
Login