Spot 5-in-1 parking disc
From
€1.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.54 |
|---|---|
| Net total: | €1.54 |
| Gross total: | €1.83 |
Product number:
A34-10415800
Inventory:
Product information "Spot 5-in-1 parking disc"
Parking disk with an ice scraper, rubber wiper, trolley coin and tire tread depth gauge. Disk has a large white logo area on the back. “Hour Of Arrival” text on disk cover listed in Dutch, English, French, German and Italian. Regulations may vary locally.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 3926909790000000000000 |
| Height: | 155mm |
| Length: | 120mm |
| Material: | PS Plastic |
| OuterCartonDimension: | 33 x 37 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13.3 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 37 x 27 cm |
| Packaging Information: | Individual polybag (50 / Inner carton) |
| Weight: | 61g |
| Width: | 5mm |
Login