Solis Dimmable Table lamp with bamboo base
From
€10.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €14.20 |
|---|---|
| Net total: | €14.20 |
| Gross total: | €16.90 |
Product number:
A53-LT93353-N0002
Inventory:
Product information "Solis Dimmable Table lamp with bamboo base"
The Solis table lamp is fully dimmable and offers three versatile light modes: cool light, warm light and natural light. With a built-in 1,200 mAh battery, you'll enjoy 6 hours of lighting. Charging is easy and quick via the included USB-C cable, after which the lamp is fully ready for use again in just 3 hours.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Diameter: | 87mm |
| Height: | 250mm |
| Weight: | 177g |
Login