Smoothie catchy yellow
From
€2.68
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €3.35 |
|---|---|
| Net total: | €335.00 |
| Gross total: | €398.65 |
Product number:
A267-6320.102-FC
Inventory:
Product information "Smoothie catchy yellow"
200 ml mango banana smoothie in a glass bottle with white cap.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Country of Origin: | DE |
| Customs Tariff Number: | 20099098 |
| Diameter: | 58mm |
| Height: | 142mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Glass |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 340g |
Login