Slim card-shaped 2GB USB flash drive
From
€4.88
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.74 |
|---|---|
| Net total: | €5.74 |
| Gross total: | €6.83 |
Product number:
A34-12352000
Inventory:
Product information "Slim card-shaped 2GB USB flash drive"
For your convenience blank orders are delivered with separated gift boxes.
| Colour: | white |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8523511000000000000000 |
| Length: | 51mm |
| Material: | Plastic |
| OuterCartonDimension: | 28 x 14 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 5.7 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 14 x 43 cm |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Weight: | 9g |
| Width: | 83mm |
Login