Skyla 240 g/m² apron
From
€11.08
without imprint
| Unitprice without imprint | €12.08 |
|---|---|
| Net total: | €12.08 |
| Gross total: | €14.38 |
Product number:
A34-19538474
Inventory:
Product information "Skyla 240 g/m² apron"
Twill fabric apron with 2 pockets and 0.9 metre tie back closure.
| Colour: | black |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | India |
| Customs Tariff Number: | 6211431000000000000000 |
| Height: | 720mm |
| Material: | Woven twill of 65% Polyester and 35% Cotton |
| OuterCartonDimension: | 51 x 46 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 14.25 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 46 x 20 cm |
| Weight: | 209g |
| Width: | 870mm |
Login