Shoe bag
From
€2.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.56 |
|---|---|
| Net total: | €4.56 |
| Gross total: | €5.43 |
Product number:
A86-6310-03-A03
Inventory:
Product information "Shoe bag"
Use this handy shoe bag to protect your clean clothes from mud, grass and dirt - keeping the rest of your sports bag neat and fresh. The bag measures 36x16x14 cm.
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| Height: | 140mm |
| Material: | 100% Polyester |
| OuterCartonDimension: | 26.0000 x 40.0000 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.0000 |
| Outer carton dimensions: | 26.0000 x 40.0000 cm |
| Weight: | 130g |
Login