Sherpa sublimation fleece plaid 150x120 cm, 450 gr/m²
From
€11.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €22.41 |
|---|---|
| Net total: | €22.41 |
| Gross total: | €26.67 |
Product number:
A86-1567-06-A06
Inventory:
Product information "Sherpa sublimation fleece plaid 150x120 cm, 450 gr/m²"
Discover ultimate comfort with this fleeceplaid, perfect for any adventure. The blanket has a weight of 450 gr/m² and measures 150x120 cm. The top can be printed with an all-over sublimation print.
| Colour: | White (White) / White |
|---|---|
| Height: | 1200mm |
| Material: | 100% Polyester |
| OuterCartonDimension: | 50.0000 x 38.0000 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 16 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16.2000 |
| Outer carton dimensions: | 50.0000 x 38.0000 cm |
| Weight: | 810g |
Login