Serving tray
From
€1.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.53 |
|---|---|
| Net total: | €2.53 |
| Gross total: | €3.01 |
Product number:
A53-LT91567-N0026
Inventory:
Product information "Serving tray"
A tray for six cups or glasses, suitable for many models of (coffee) cups.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Compliance: | SMETA |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926909790 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 225mm |
| Weight: | 66g |
| Width: | 208mm |
Login