Seedpaper flyer A7, printed single sided
From
€0.18
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.40 |
|---|---|
| Net total: | €140.00 |
| Gross total: | €166.60 |
Product number:
A106-082770901
Inventory:
Product information "Seedpaper flyer A7, printed single sided"
Seedpaper with wildflowermix
| Content: | Wildflowermix |
|---|---|
| Refining option: | Full color print, single sided |
| Country of Origin: | The Netherlands |
| Customs Tariff Number: | 1209999100 |
| Eco: | Yes |
| Length: | 74mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | 80g seedpaper |
| Most wanted: | Yes |
| Production time: | 8 working days after final approval |
| Refining: | Complete personalisation |
| Refining dimension: | 74 x 105 mm |
| Refining location: | Frontside |
| Width: | 105mm |
Login