Seedpaper bookmarker, printed single sided
From
€0.20
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.66 |
|---|---|
| Net total: | €166.00 |
| Gross total: | €197.54 |
Product number:
A106-081370501
Inventory:
Product information "Seedpaper bookmarker, printed single sided"
Seedpaper with wildflowermix
| Content: | Wildflowermix |
|---|---|
| Refining option: | Full color print, single sided |
| Country of Origin: | The Netherlands |
| Customs Tariff Number: | 1209999100 |
| Eco: | Yes |
| Length: | 60mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | 80g seedpaper |
| Most wanted: | Yes |
| Production time: | 8 working days after final approval |
| Refining: | Complete personalisation |
| Refining dimension: | 60 x 210 mm |
| Refining location: | Frontside |
| Width: | 210mm |
Login