Seedpacket large, sunflower
From
€0.14
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.40 |
|---|---|
| Net total: | €700.00 |
| Gross total: | €833.00 |
Product number:
A106-10050901
Inventory:
Product information "Seedpacket large, sunflower"
Seedpacket with sunflower seeds
| Content: | sunflower |
|---|---|
| Refining option: | Full color print |
| Country of Origin: | The Netherlands |
| Customs Tariff Number: | 1206001000 |
| Eco: | Yes |
| Length: | 82mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Papier/PE 90/30 |
| Most wanted: | Yes |
| Production time: | 12 working days after final approval |
| Refining: | Complete personalisation |
| Refining dimension: | 82 x 110 mm |
| Width: | 110mm |
Login