Seedpacket extra large, herbmix
From
€0.16
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.50 |
|---|---|
| Net total: | €750.00 |
| Gross total: | €892.50 |
Product number:
A106-10060909
Inventory:
Product information "Seedpacket extra large, herbmix"
Seedpacket with herbmix seeds
| Content: | herbmix |
|---|---|
| Refining option: | Full color print |
| Country of Origin: | The Netherlands |
| Customs Tariff Number: | 1209300000 |
| Eco: | Yes |
| Length: | 101mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Papier/PE 90/30 |
| Most wanted: | Yes |
| Production time: | 12 working days after final approval |
| Refining: | Complete personalisation |
| Refining dimension: | 101 x 150 mm |
| Width: | 150mm |
Login