Seedpacket medium, tomato
From
€0.12
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €1.37 |
|---|---|
| Net total: | €685.00 |
| Gross total: | €815.15 |
Product number:
A106-10040906
Inventory:
Product information "Seedpacket medium, tomato"
Seedpacket with tomato seeds
| Content: | tomato |
|---|---|
| Refining option: | Full color print |
| Country of Origin: | The Netherlands |
| Customs Tariff Number: | 1209918000 |
| Eco: | Yes |
| Length: | 65mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Papier/PE 90/30 |
| Most wanted: | Yes |
| Production time: | 12 working days after final approval |
| Refining: | Complete personalisation |
| Refining dimension: | 65 x 95 mm |
| Width: | 95mm |
Login