Sagaform Water Bottle 600ml
From
€4.00
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.78 |
|---|---|
| Net total: | €4.78 |
| Gross total: | €5.69 |
Product number:
A53-LT52040-N0402
Inventory:
Product information " Sagaform Water Bottle 600ml"
Stylish and practical water bottle made of BPA-free tritan plastic. The lid is made of stainless steel covered with black rubber for a good grip when opening. The loop allows you to hang the water bottle on, for example, a sports bag. You can make this bottle look even better by adding your own print!
| Colour: | Transparent / Black |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924100090 |
| Diameter: | 70mm |
| Height: | 230mm |
| Weight: | 100g |
Login