Safety jacket bag
From
€0.35
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.63 |
|---|---|
| Net total: | €0.63 |
| Gross total: | €0.75 |
Product number:
A86-4760-08-A08
Inventory:
Product information "Safety jacket bag "
Use this handy bag for storing your safety jacket. Made of polyester and features a velcro closure.
| Colour: | Yellow (PMS 101c) / Yellow |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester |
| OuterCartonDimension: | 25.0000 x 32.0000 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.0000 |
| Outer carton dimensions: | 25.0000 x 32.0000 cm |
| Weight: | 12g |
Login