SUNCITY - Bamboo weather station
From
€8.99
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.99 |
|---|---|
| Net total: | €8.99 |
| Gross total: | €10.70 |
Product number:
A36-MO6562-40
Inventory:
Product information "SUNCITY - Bamboo weather station"
Weather station with bamboo front. Includes a clock, temperature, humidity display and calendar. 2 AAA battery not included. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9025 8040 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 99mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 26 x 22 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.8 |
| Outer carton dimensions: | 26 x 22 x 26 cm |
| Width: | 120mm |
Login