SUNCARE TUBE - Tube 45ml sunscreen lotion
From
€1.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.38 |
|---|---|
| Net total: | €1.38 |
| Gross total: | €1.64 |
Product number:
A36-MO6115-06
Inventory:
Product information "SUNCARE TUBE - Tube 45ml sunscreen lotion"
Tube sunscreen lotion with SPF25. 45 ml.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3304 9900 |
| Height: | 80mm |
| Length: | 55mm |
| Material: | PE |
| OuterCartonDimension: | 36 x 36 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.9 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 36 x 20 cm |
| Width: | 32mm |
Login