SUNCARE - 30 ml sunscreen lotion
From
€1.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.46 |
|---|---|
| Net total: | €1.46 |
| Gross total: | €1.74 |
Product number:
A36-MO8512-06
Inventory:
Product information "SUNCARE - 30 ml sunscreen lotion"
Sunscreen lotion with SPF25 with carabiner. 30ml.
| Colour: | white |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3304 9900 |
| Height: | 90mm |
| Length: | 47mm |
| Material: | PE |
| OuterCartonDimension: | 51 x 26 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.92 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 26 x 23 cm |
| Width: | 24mm |
Login