STANDOL+ - Phone holder bamboo fibre/PP
From
€0.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.38 |
|---|---|
| Net total: | €0.38 |
| Gross total: | €0.45 |
Product number:
A36-MO9994-06
Inventory:
Product information "STANDOL+ - Phone holder bamboo fibre/PP"
Foldable smartphone holder made of 50% bamboo fibre and 50% PP.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 85mm |
| Material: | Bamboo-PP |
| OuterCartonDimension: | 52 x 19 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.7 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 19 x 20 cm |
| Width: | 30mm |
Login