STANDIX - Phone stand
From
€0.72
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.72 |
|---|---|
| Net total: | €0.72 |
| Gross total: | €0.86 |
Product number:
A36-MO7937-06
Inventory:
Product information "STANDIX - Phone stand"
Mobile phone stand in plastic covered by transparent plastic layer.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 50mm |
| Length: | 55mm |
| Material: | PS |
| OuterCartonDimension: | 46 x 30 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.6 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 30 x 34 cm |
| Width: | 55mm |
Login