SPRINKLE PLA - Biodegradable poncho and bag
From
€1.12
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.12 |
|---|---|
| Net total: | €1.12 |
| Gross total: | €1.33 |
Product number:
A36-MO9993-22
Inventory:
Product information "SPRINKLE PLA - Biodegradable poncho and bag"
Foldable poncho with hood in biodegradable material and also packed biodegradable bag.
| Colour: | transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 2000 |
| Length: | 1200mm |
| Material: | PE |
| OuterCartonDimension: | 50 x 31 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.58 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 31 x 25 cm |
| Width: | 1280mm |
Login