SPRINKLE - Foldable raincoat in polybag
From
€0.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.46 |
|---|---|
| Net total: | €0.46 |
| Gross total: | €0.55 |
Product number:
A36-IT0972-22
Inventory:
Product information "SPRINKLE - Foldable raincoat in polybag"
Foldable plastic poncho with attached hood, packed in a transparent polybag.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 2000 |
| Length: | 1270mm |
| Material: | PE |
| OuterCartonDimension: | 42 x 32 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.26 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 32 x 25 cm |
| Width: | 1000mm |
Login