SPIREN - Spirit level and bottle opener
From
€2.30
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.30 |
|---|---|
| Net total: | €2.30 |
| Gross total: | €2.74 |
Product number:
A36-MO6495-40
Inventory:
Product information "SPIREN - Spirit level and bottle opener"
Spirit level in Bamboo with built in bottle-opener. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC 100% | N3.7 | FSC- C213206
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9031 8020 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 27 x 26 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 27 x 26 x 17 cm |
| Width: | 45mm |
Login