SPICE - Table runner in polyester
From
€2.99
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.99 |
|---|---|
| Net total: | €2.99 |
| Gross total: | €3.56 |
Product number:
A36-MO2070-05
Inventory:
Product information "SPICE - Table runner in polyester"
Table runner in polyester 185 gr/m² with microfibre and non-woven lining with water repellent finish on the front side. Dimensions: 140x40 cm.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4818 3000 |
| Height: | 400mm |
| Length: | 1400mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 42 x 38 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.5 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 38 x 32 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 400mm |
Login