SORAIA - Make-up mirror
From
€1.65
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.65 |
|---|---|
| Net total: | €1.65 |
| Gross total: | €1.96 |
Product number:
A36-KC2226-16
Inventory:
Product information "SORAIA - Make-up mirror"
Aluminium make-up mirror with standard and magnifying mirrors in velvet case.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7009 9200 |
| Height: | 60mm |
| Material: | Glass |
| OuterCartonDimension: | 35 x 31 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.24 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 31 x 30 cm |
| Width: | 60mm |
Login