SOMBRA LIGHT - Set of 2 car window shades
From
€1.47
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.47 |
|---|---|
| Net total: | €1.47 |
| Gross total: | €1.75 |
Product number:
A36-MO8675-03
Inventory:
Product information "SOMBRA LIGHT - Set of 2 car window shades"
Set of 2 car window shades made of polyester. Includes 2 suction cup holders. Perfect for both winter and summer to keep the weather at bay. This will keep your car cool during the summer by reflecting the sunlight away, and will keep the frost off your windshield when placed on the outside by offering a layer of protection.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9010 |
| Height: | 360mm |
| Length: | 440mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 46 x 40 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.66 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 40 x 43 cm |
| Width: | 440mm |
Login