SOCCERINI - Soccer ball in PVC 21.5cm
From
€6.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.06 |
|---|---|
| Net total: | €6.06 |
| Gross total: | €7.21 |
Product number:
A36-MO7933-33
Inventory:
Product information "SOCCERINI - Soccer ball in PVC 21.5cm"
Soccer ball in PVC with rubber inner liner
| Colour: | White/Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9506 6200 |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 55 x 38 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.64 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 38 x 38 cm |
| Width: | 215mm |
Login