SNOW&ICE - Snow brush and ice scraper
From
€6.67
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.67 |
|---|---|
| Net total: | €6.67 |
| Gross total: | €7.94 |
Product number:
A36-MO9676-03
Inventory:
Product information "SNOW&ICE - Snow brush and ice scraper"
Snow brush in PET with soft finish hair on the tips with integrated ice scraper in ABS and foam grip handle.
| Colour: | black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9603 9099 |
| Height: | 170mm |
| Length: | 580mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 61 x 35 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.04 |
| Outer carton dimensions: | 61 x 35 x 22 cm |
| Width: | 40mm |
Login